Prolifesoft
Menu
Your Cart
Kaymak Ürünleri & Lokum Ürünleri Pişmaniye Ürünleri Şekerleme Ürünleri! Yöresel Ürünler Afyon Kasap Sucuğu
Kaymak Ürünleri & Lokum Ürünleri Lokum Ürünleri Pişmaniye Ürünleri Şekerleme Ürünleri Yöresel Ürünler
Afyon Kasap Sucuğu & Kaymak Ürünleri Lokum Ürünleri Pişmaniye Ürünleri Şeker Ürünleri Şekerleme Ürünleri
YÖRESEL ÜRÜNLER & Afyon Kasap Sucuğu Kaymak Ürünleri Lokum Ürünleri Pişmaniye Ürünleri Şekerleme Ürünleri

Antep Fıstıklı Tahin Helvası (1000 Gram)

Üretici / Marka: Altınyayla Lokum

Ürün Açıklaması

Antep Fıstıklı Tahin Helvası, Türk mutfağının en sevilen tatlılarından biridir. Antep fıstığı ve tahinin lezzetli uyumuyla hazırlanan bu tatlı, hem lezzetli hem de besleyicidir.

Antep Fıstıklı Tahin Helvası, Antep fıstığı, tahin, şeker ve su gibi malzemelerden yapılır. Antep fıstıkları kavrularak ve ince ince kıyılarak helva yapımında kullanılır. Tahin, şeker ve su kaynatılarak kıvamlı bir karışım elde edilir. Bu karışım daha sonra kavrulmuş fıstıklarla karıştırılarak helva hazırlanır.

Antep Fıstıklı Tahin Helvası, yumuşak ve akışkan bir kıvama sahiptir. Fıstık oranı yüksektir ve damakta hoş bir tat bırakır.

Ürün Özellikleri

İçeriğindeki Antep fıstığı sayesinde besleyici ve doyurucu bir tatlıdır.

Yumuşak ve akışkan bir kıvama sahiptir.

Fıstık aroması yoğundur.

Damakta hoş bir tat bırakır.E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905071903033